Untitled Document

KURUMSAL

Kurumsalİletişimin, erişimin inanılmaz gelişimi, uluslararası ticaretin boyutlarını çok farklı yere taşıdı. Buna bağlı olarak ülkemizin de bu değişimden etkilendiğini, ticaretin dinamiklerinin ve kurallarının hızla yön değiştirdiğini izliyoruz.

Erataş olarak, ticaret hayatının getirdiği tüm olumsuz, kural dışı, etik olmayan davranışların içinde olmamaya özen gösterdik.
 
Geleneksel misyoner duruşumuzu korumaya çalıştık. Bu duruşumuzun bize yüklediği bedelleri; çalışanlarımızın, bayilerimizin özverili sevgiye dayalı dayanışma bilinci ve siz değerli müşterilerimizin desteği ile göğüsleyip verdiğimiz hizmeti aynı kalitede sürdürmeyi amaçlıyoruz.
 
Bütün bunları yaparken; güncel olan değerleri bilinçsizce izlemek yerine, araştırıp bilgi sahibi olup, paylaşmayı temel ilke edindik.
 
Bizimle çalışma inceliğini gösteren siz değerli müşterilerimizden de günümüz teknolojik olanaklarıyla yapılamayacak; sahte kalite, standart ve onay sertifikalarının olmayacağının bilinci içinde olmanızı ve doğru ürüne ancak doğru bir tedarikçi ile ulaşabileceğinizi bilmenizi ister; sizler için her zaman “DOĞRU TEDARİKÇİ” olacağımızı taahhüt ederiz.
 
Genel Müdür
 Kimya Yüksek Mühendisi
 M.Emin KUŞÇU
 


Kalite Politikası

• İş Sağlığı ve İş güvenliğini doğrudan ilgilendiren bir konuda üretim ve pazarlama yapmanın sorumluluğunu tüm birim ve kurallarıyla içselleştirmek ;

• Hizmet ve ürün verdiğimiz son kullanıcılara doğru Kişisel Koruyucu Donanımlar önermek ve bu K.K.D.’lerin doğru kullanımı ve korunması ile ilgili her türlü bilgi desteği sağlamak;

• Satış sonrası üründen ya da hizmetimizden kaynaklanabilecek her hangi bir sorunu araştırıp , çözüm üretmek;

• Şirket içinde tüm çalışanların sevgi ve saygıya dayalı olarak katılımcı , üretken bir anlayışla çalışmalarını sağlamak;

• ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemimizi sürekli geliştirmek ve iyileştirmek;

• Tüm tedarikçi ve müşterilerimizde oluşmuş olan güvenilir ve dürüst firma imajını korumak ve sürekliliğini sağlamak.